Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pomyslna/domains/trzcin20.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pomyslna/domains/trzcin20.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Polityka prywatności – Trzcin 20
Rezerwacje: tel. 798 249 817; mail: staraszkola@trzcin20.pl

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Państwa dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem poczty elektronicznej, kontaktu telefonicznego, mediów społecznościowych oraz w inny sposób, są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione.

Podanie danych jest dobrowolne, ale jest niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone. Informujemy ponadto, że Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.