Słoiki z Wilanowa – Stara Szkoła wspiera Julka!

W niedzielę 13 grudnia w Przedszkolu nr 420 w Wilanowie przy ul. Św. Urszuli Ledóchowskiej 8 w Warszawie odbędzie się Wielki Kiermasz Słoików. Jest to już druga edycja akcji „Słoiki z Wilanowa” mającej na celu zbiórkę pieniędzy dla chorych dzieci. Pomysłodawcami projektu są Rodzice i opiekunowie Publicznego Przedszkola nr 420 w Warszawie, którzy w zeszłym roku postanowili pomóc jednemu z przedszkolaków. Zainteresowanie oraz ilość zebranych pieniędzy przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. 

Celem tegorocznego wydarzenia jest zebranie środków finansowych na leczenie, rehabilitację oraz zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla Julka Laudańskiego. W ramach podziękowań za podarowane pieniądze organizatorzy przekazują wcześniej zebrane słoiki z przetworami lub innymi pamiątkami. Przy wsparciu lokalnych władz oraz Centrum Kultury Wilanów, zostaną zorganizowane również liczne bezpłatne atrakcje dla dzieci. 

Stara Szkoła Trzcin 20 ma zaszczyt być częścią tej akcji i wspólnie zbierać pieniądze na leczenie Julka. Na kiermaszu będzie można spróbować naszych słoików ale także wziąć udział w licytacji i zdobyć dwuosobowe zaproszenie na weekend w Starej Szkole w Trzcinie!

Szczegóły akcji znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

13.12.14